0

اخبار روز / اخبار ورزشی

اینیستا: مهم نیست فینال در چه ورزشگاهی باشد + کونته، بهترین گزینه برای جانشینی ونگر است – مجله خبری مهندسان

اسفند ۸, ۱۳۹۶ در ۷:۵۴ ب.ظ توسط

ورزش سه: بارسلونا شب گذشته با برتری بر والنسیا موفق شد بار دیگر به فینال کوپا دل ری صعود کند.

 این برای پنجمین بار متوالی است که بارسا به فینال کوپا دل ری صعود می کند
ورزشگاه فینال؟ اصلا مهم نیست بازی فینال کجا خواهد بود. مهم این است که هواداران ما راحت باشند و به خوبی از ما حمایت کنند. فینال هر کجا که باشد، جذاب و هیجان انگیز خواهد بود.»

اینیستا در پایان بازی گفت:« یک بار دیگر در فینال کوپا دل ری هستیم و این برای پنجمین بار متوالی است. می خواهیم چهارمین قهرمانی را در این ۵ سال کسب کنیم. خوشبختانه خیلی متحد و منسجم در این چند هفته ظاهر شدیم و به هدف مان رسیدیم. ماموریت در کوپا دل ری به انجام رسید و از حالا به رقابت های دیگر فکر می کنیم.

ورزش سه: بارسلونا شب گذشته با برتری بر والنسیا موفق شد بار دیگر به فینال کوپا دل ری صعود کند.

 این برای پنجمین بار متوالی است که بارسا به فینال کوپا دل ری صعود می کند. آبی اناری ها بازی رفت را ۱-۰ از والنسیا برده بودند و شب گذشته در مستایا ۰-۲ پیروز شدند.

اینیستا: مهم نیست فینال در چه ورزشگاهی باشد

——————-
ورزش سه: پائول مرسون معتقد است که آنتونیو کونته باید جانشین آرسن ونگر شود.

کونته با چلسی موفق به کسب قهرمانی در لیگ برتر شد ولی آینده اش در این تیم با توجه به نتایج اخیر تیمش مشخص نیست
او گفت:” روزی که کونته چلسی را ترک کند، اگر من در آرسنال مدیر بودم، مستقیما با او تماس می‌گرفتم. آرسنال   به مربی نیاز دارد که به این تیم برود و حریفان را دچار مشکل کند.

ورزش سه: پائول مرسون معتقد است که آنتونیو کونته باید جانشین آرسن ونگر شود.
کونته با چلسی موفق به کسب قهرمانی در لیگ برتر شد ولی آینده اش در این تیم با توجه به نتایج اخیر تیمش مشخص نیست. پس از شکست ۴-۱ مقابل واتفورد، اینده او در هاله ای از ابهام قرار گرفته و این احتمال وجود دارد که لوئیس انریکه جانشین او در نیمکت چلسی شود. حال مرسون مدعی شد که کونته باید جانشین ونگر در آرسنال شود.

کونته می‌تواند دیگر تیم‌ها را ناراحت کند و از بازیکنان می‌خواهد که به سبک مشخصی بازی کنند. فکر می‌کنم آرسنال فصل بعد به دنبال جذب او باشد. فکر می‌کنم کونته کاملا مناسب این تیم است. آرسنال نباید همه این مربیان را از دست بدهد. نمی‌توانید بگویید که گواردیولا تمایلی به حضور روی نیمکت آرسنال نداشته است. اگر فرصتش را داشت، قطعا این تیم گزینه خیلی خوبی بود.”

برچسب‌ها

پاسخ دهید