0

اخبار روز / اخبار ورزشی

تمرین پرسپولیس بدون اطلاع قبلی تعطیل شد + ذوب آهن همچنان بهترین تیم نیم فصل دوم – مجله خبری مهندسان

فروردین ۲۷, ۱۳۹۷ در ۹:۵۷ ب.ظ توسط

خبرگزاری فارس: در حالی که تیم فوتبال پرسپولیس قهرمانی خود را روز گذشته در شهر مشهد تثبیت کرد، طبق برنامه اعلام شده در سایت رسمی این باشگاه قرار بود اولین تمرین پس از این قهرمانی امروز از ساعت ۱۱ صبح در ورزشگاه شهید کاظمی برگزار شود
به دلیل عدم اطلاع رسانی دقیق، تعداد زیادی از خبرنگاران طبق اعلام قبلی امروز به محل تمرین پرسپولیس رفتند اما به یکباره متوجه شدند که تمرین با اعلام برانکو تعطیل شده است.

به دلیل عدم اطلاع رسانی دقیق و به موقع روابط عمومی باشگاه پرسپولیس، علاوه بر اصحاب رسانه حدود ۴۰ هوادار نیز برای تبریک قهرمانی به کادرفنی و بازیکنان امروز خودشان را به ورزشگاه کاظمی رسانده بودند که آنها نیز با ناامیدی محل تمرین را ترک کردند!

خبرگزاری فارس: در حالی که تیم فوتبال پرسپولیس قهرمانی خود را روز گذشته در شهر مشهد تثبیت کرد، طبق برنامه اعلام شده در سایت رسمی این باشگاه قرار بود اولین تمرین پس از این قهرمانی امروز از ساعت ۱۱ صبح در ورزشگاه شهید کاظمی برگزار شود.

این در حالی است که وقتی خبرنگاران و هواداران در ساعت ۱۱ صبح به ورزشگاه شهید کاظمی مراجعه کردند از سوی مسئولان ورزشگاه شهید کاظمی به آنها گفته شد که تمرین امروز تیم پرسپولیس به دلیل اینکه این تیم شب گذشته دیر به تهران رسیده تعطیل است و شاگردان برانکو قرار است فردا از ساعت ۱۶ تمرینات خود را برای بازی با پارس جنوبی از سر بگیرند.

——————-

خبرگزاری مهر: عملکرد ذوب آهن در نیم فصل دوم آنقدر خوب بود که این تیم نه تنها نتایج ضعیف نیم فصل نخستش را جبران کرد، بلکه توانست اصلی ترین مدعی کسب عنوان نایب قهرمانی شود
بعد از ذوب آهن که ۲۹ امتیاز در نیم فصل دوم به دست آورد، استقلال تهران با ۲۷ امتیاز و پرسپولیس با ۲۴ امتیاز دومین و سومین تیم های برتر در نیم فصل دوم مسابقات هستند. معدل امتیاز ذوب آهن در نیم فصل دوم ۲/۴۱ امتیاز به ازای هر بازی است که حتی از حدنصاب کسب امتیاز برای قهرمانی هم بهتر است.

عملکرد ذوب آهن در نیم فصل دوم قابل مقایسه با نیم فصل نخست نیست و این با تیم ۹ پیروزی، ۲ مساوی و تنها یک شکست و کسب ۲۹ امتیاز از ۱۲ بازی با شایستگی در رده دوم جدول ایستاده است. عملکرد ذوب آهن در نیم فصل دوم از سایر تیم های لیگ برتر بهتر است و آنها عنوان بهترین تیم نیم فصل دوم را هم در اختیار دارند.

در نیم فصل دوم شاگردان شفر با ۲۷ گل زده دارای بهترین خط حمله هستند و بعد از آنها ذوب آهن با ۲۱ و سایپا با ۲۰ گل زده دومین و سومین خط حمله قوی لیگ برتر را در اختیار دارند. همچینین عملکرد آبی پوشان در فاز دفاعی هم خوب بود به گونه‌ای که آنها به همراه پرسپولیس با ۶ گل خورده در نیم فصل دوم دارای بهترین خط دفاعی شدند. ذوب آهن و سپاهان هر کدام با خوردن ۹ گل در نیم فصل دوم از این نظر بعد از سرخابی‌های تهران قرار دارند.

خبرگزاری مهر: عملکرد ذوب آهن در نیم فصل دوم آنقدر خوب بود که این تیم نه تنها نتایج ضعیف نیم فصل نخستش را جبران کرد، بلکه توانست اصلی ترین مدعی کسب عنوان نایب قهرمانی شود. امیر قلعه نویی در حالی تیمش را به رده دوم جدول رساند که در پایان نیم فصل نخست با ۴ پیروزی، ۷ مساوی، ۴ شکست و کسب ۱۹ امتیاز در رده دهم جدول قرار داشت.

برچسب‌ها,

پاسخ دهید