0

اخبار روز

ثروتمندان، پول خود را از عربستان خارج می‌کنند + یاران عبادی‌پور پیروز شدند – مجله خبری مهندسان

آذر ۹, ۱۳۹۶ در ۷:۴۸ ب.ظ توسط

 خبرگزاری تسنیم: خبرگزاری بلومبرگ امروز پنجشنبه اعلام کرد که تعدادی از ثروتمندان عربستان تلاش می‌کنند سرمایه‌های خود را از این کشور و همچنین کشورهای عربی خلیج فارس خارج کنند
روزنامه نیویورک تایمز روز گذشته فاش کرد که تاکنون ۵۰۰ نفر از جمله شماری شاهزاده سعودی در این راستا بازداشت شده‌اند.

شاخص‌ترین شاهزاده بازداشت‌شده ولید بن‌طلال است که بزرگ‌ترین امپراطوری اقتصادی جهان را مدیریت می‌کند. ثروت این شاهزاده ۱۸ میلیارد و ۷۰۰ میلیون دلار برآورد شده است. وی سهام‌دار عمده در شرکت‌هایی نظیر اپل و گروه بانکی سیتی‌بانک آمریکاست.

بلومبرگ به نقل از ۶ منبع آگاه اعلام کرد که ثروتمندان عربستان از بیم بلوکه شدن سرمایه‌های خود در حال گفت‌وگو با بانک‌ها به منظور خروج پول‌های خود از این کشور هستند.

عربستان سعودی اوایل هفته جاری از تشکیل کمیته‌‌ای عالی برای مبارزه با فساد به ریاست محمد بن سلمان ولیعهد این کشور خبر داد.

این در حالی است که بانک‌های عربستان حساب بیش از ۱۲۰۰ تن از اشخاص و شرکت‌های سعودی را در راستای آنچه مبارزه با فساد اعلام شده است، مسدود کرده‌اند.

تاکنون تعداد زیادی از شاهزادگان، وزرای کنونی و وزرای سابق، سرمایه‌داران عربستانی به اتهام فساد و پولشویی بازداشت شده‌اند.

 خبرگزاری تسنیم: خبرگزاری بلومبرگ امروز پنجشنبه اعلام کرد که تعدادی از ثروتمندان عربستان تلاش می‌کنند سرمایه‌های خود را از این کشور و همچنین کشورهای عربی خلیج فارس خارج کنند.
——————-

خبرگزاری تسنیم: تیم والیبال اسکرا بوهاتوف که میلاد عبادی‌پور، ملی‌پوش والیبال ایران را در اختیار دارد در هفته هشتم لیگ لهستان موسوم به پلاس‌لیگا با نتیجه ۳ بر صفر مقابل «اونیکو ورشاوا» به پیروزی رسید
اسکرا در سه ست متوالی با حساب ۲۶ بر ۲۴, ۲۵ بر ۲۲ و ۲۸ بر ۲۶ حریف خود را شکست داد. 

اسکرا تاکنون هفت بازی در پلاس‌لیگا انجام داده که پنج پیروزی و دو شکست، حاصل کار این تیم بوده است. یاران عبادی‌پور با ۱۵ امتیاز پس از زاکسا و کاتوویسه در رتبه سوم جدول پلاس‌لیگا قرار دارند.

دریافت‌کننده تیم ملی ایران در این بازی به صورت ثابت برای تیمش بازی کرد و چهار امتیاز به دست آورد.

خبرگزاری تسنیم: تیم والیبال اسکرا بوهاتوف که میلاد عبادی‌پور، ملی‌پوش والیبال ایران را در اختیار دارد در هفته هشتم لیگ لهستان موسوم به پلاس‌لیگا با نتیجه ۳ بر صفر مقابل «اونیکو ورشاوا» به پیروزی رسید. 

برچسب‌ها, ,

پاسخ دهید