0

اخبار روز

حراجی ۲۰ میلیون دلاری پلاک F۱ + وضعیت وخیم خط دفاعی رئال برای بازی با یوونتوس – مجله خبری مهندسان

فروردین ۳۰, ۱۳۹۷ در ۹:۴۴ ب.ظ توسط

وبسایت دیجی‌کالامگ – خشایار شاهسون: احتمالا با دیدن پلاک F1 به یاد ورزش‌ فرمول یک‌ افتادید؛ همان ورزش هیجان‌انگیزی که میزبان خودروهای اسپرت و چرخ‌باز تند و تیز است
وبسایت دیجی‌کالامگ – خشایار شاهسون: احتمالا با دیدن پلاک F1 به یاد ورزش‌ فرمول یک‌ افتادید؛ همان ورزش هیجان‌انگیزی که میزبان خودروهای اسپرت و چرخ‌باز تند و تیز است. نکته جالب همینجاست که یک پلاک به دلیل شباهت به همین موضوع قرار است با قیمت ۲۰ میلیون دلار به فروش برود!

حراجی ۲۰ میلیون دلاری پلاک F۱

حراجی ۲۰ میلیون دلاری پلاک F۱

درحقیقت موضوع به دو نکته مهم مربوط می‌شود؛ پلاک F1 که به نام ورزش فرمول یک شباهت زیادی دارد و قیمت بسیار بالای حراجی این پلاک که با قیمت دقیق ۱۴,۴۱۲,۰۹۳٫۹۹ پوند (۲۰٫۳ میلیون دلاری) به حراج گذاشته شده است. این پلاک متعلق به شخصی به نام Afzal Kahn بوده که در سال ۲۰۰۷ با مبلغ ۹۰۰ هزار دلار آن را خریداری کرد. در آگهی این پلاک نوشته شده که پلاک F1 روی هر خودرویی بدون درنظر گرفتن سال تولید به فروش می‌رود.

——————-

ورزش سه: رئال در بهترین روزهای خود به سر می برد و از ماه فوریه حریفان را یکی پس از دیگری از پیش رو برداشته است. هرچند در لالیگا دیگر امیدی به قهرمانی این تیم نیست و به قولی استارت رئال خیلی دیر زده شد ولی در لیگ قهرمانان کهکشانی ها با برتری ۰-۳ در زمین یوونتوس، در آستانه هشتمین حضور متوالی خود در نیمه نهایی چمپیونزلیگ قرار دارند
رئال البته برای این بازی مشکلاتی نیز دارد از جمله در خط دفاعی.

ناچو که یکی دو هفته ای است مصدوم است و به بازی برگشت مقابل یووه نخواهد رسید. راموس هم برای این بازی دو کارته است و پیش بینی می شد که وایه خو و واران زوج دفاعی رئال باشند اما روز گذشته وایه خو هم مصدوم شد و بازی امروز مقابل اتلتیکو را از دست داد.

بازی برگشت همین چهارشنبه برگزار خواهد شد و می توان رئال را تیم از پیش صعود کرده دانست.

اگر او نتواند به موقع خود را به بازی برگشت با یووه برساند، واران تنها مدافع میانی تخصصی رئال خواهد بود و زیدان احتمالا باید کاسیمیرو را به دفاع ببرد. حضور کاسیمیرو در دفاع نیز هرگز خاطرات خوشی برای رئال به همراه نداشته و کهکشانی ها معمولا مغلوب حریفان خود شده اند.

ورزش سه: رئال در بهترین روزهای خود به سر می برد و از ماه فوریه حریفان را یکی پس از دیگری از پیش رو برداشته است. هرچند در لالیگا دیگر امیدی به قهرمانی این تیم نیست و به قولی استارت رئال خیلی دیر زده شد ولی در لیگ قهرمانان کهکشانی ها با برتری ۰-۳ در زمین یوونتوس، در آستانه هشتمین حضور متوالی خود در نیمه نهایی چمپیونزلیگ قرار دارند.

برچسب‌ها, , , ,

پاسخ دهید