0

اخبار روز

دستان آلمیدا، توانمند‌تر از مهاجمان الجزیره + لیونل مسی از سیاره دیگری آمده است! – مجله خبری مهندسان

اسفند ۲۲, ۱۳۹۶ در ۱۰:۰۵ ب.ظ توسط

ورزش سه: تراکتورسازی در شرایطی که می‌توانست مقابل الجزیره به گل برسد و ۳ امتیاز این مسابقه را از آن خود کند، اما تیم حریف نیز موقعیت‌هایی را داشت که با درخشش ژوردی آلمیدا گل نشد
عکس‌ها: امیرحسین خیرخواه

ورزش سه: تراکتورسازی در شرایطی که می‌توانست مقابل الجزیره به گل برسد و ۳ امتیاز این مسابقه را از آن خود کند، اما تیم حریف نیز موقعیت‌هایی را داشت که با درخشش ژوردی آلمیدا گل نشد.

آلمیدا روی چند ضربه ایستگاهی بی‌نقص مهاجمان الجزیره واکنش‌های بسیار خوبی نشان داد و البته با خروج‌های خوب خودش چند فرصت سرزنی را از تیم اماراتی گرفت. او با این عملکرد توانست اولین کلین‌شیت آسیایی را در کارنامه‌اش ثبت کند و با امیدواری به آینده فکر کند.

دستان آلمیدا، توانمند‌تر از مهاجمان الجزیره

دستان آلمیدا، توانمند‌تر از مهاجمان الجزیره

دستان آلمیدا، توانمند‌تر از مهاجمان الجزیره

دروازه‌بان برزیلی تراکتورسازی در مصاف امروز با الجزیره امارات بسیار خوب کار کرد و در چند صحنه با واکنش های زیبای خود مانع از گلزنی تیم اماراتی شد.

——————-

ورزش سه: خیمنز، مدافع اروگوئه ای اتلتیکومادرید به تمجید از عملکرد لیونل مسی، ستاره ۳۰ ساله بارسلونا پرداخت.

 اگر اتلتیکومادرید دیروز می توانست در دیدار حساس برابر بارسلونا در نوکمپ موفق به کسب پبروزی شود ، فاصله با صدر به ۲ امتیاز می رسید ؛ اما با ایستگاهی دیدنی لیونل مسی، بارسلونا پیروز شده و شانس خود برای قهرمانی را به شدت افزایش داد
چیزی که ما فاقد آن بودیم عملکرد موفق در شروع نیمه دوم بود و اگر ما موفق به گلزنی می شدیم جریان بازی عوض می شد. موضوع مهم دیگر نگرش تیمی ما بود.

خیمنز گفت: “لیونل مسی از سیاره دیگری آمده است. او یک گل فوق العاده از روی یک موقعیت ایستگاهی به ثمر رساند و به نظر من هیچ دلیلی برای سرزنش کردن اتلتیکومادرید وجود ندارد.

در نیمه اول بارسلونا کاملا بر بازی مسلط بود و من آرزو می کنم کاش ما یک ماشین زمان داشتیم و می توانستیم نیمه اول را مانند نیمه دوم شروع کنیم، زیرا در ۴۵ دقیقه دوم برای ارائه نمایش مناسب راهی زمین شدیم.”

 اگر اتلتیکومادرید دیروز می توانست در دیدار حساس برابر بارسلونا در نوکمپ موفق به کسب پبروزی شود ، فاصله با صدر به ۲ امتیاز می رسید ؛ اما با ایستگاهی دیدنی لیونل مسی، بارسلونا پیروز شده و شانس خود برای قهرمانی را به شدت افزایش داد.

لیونل مسی از سیاره دیگری آمده است!

ورزش سه: خیمنز، مدافع اروگوئه ای اتلتیکومادرید به تمجید از عملکرد لیونل مسی، ستاره ۳۰ ساله بارسلونا پرداخت.

پاسخ دهید