0

اخبار روز

راکیتیچ: از بازگشت نیمار به بارسا استقبال می‌کنیم + عثمان محمدپرست: در راه خدا موسیقی نواختم – مجله خبری مهندسان

اسفند ۲۰, ۱۳۹۶ در ۹:۲۶ ب.ظ توسط

ورزش سه: ایوان راکیتیچ، هافبک بارسلونا مدعی شد از بازگشت نیمار به این تیم استقبال خواهد کرد. نیمار در تابستان گذشته بارسا را ترک کرد و با ۲۲۲ میلیون یورو به پاری سن ژرمن پیوست

ورزش سه: ایوان راکیتیچ، هافبک بارسلونا مدعی شد از بازگشت نیمار به این تیم استقبال خواهد کرد. نیمار در تابستان گذشته بارسا را ترک کرد و با ۲۲۲ میلیون یورو به پاری سن ژرمن پیوست. با این حال با نتایج ضعیفی که پی اس جی در این فصل کسب کرده، شایعات در مورد بازگشت نیمار به جمع آبی اناری ها شنیده می‌شود و حالا راکیتیچ از این موضوع استقبال کرد.

راکیتیچ درباره پیروزی مقابل مالاگا گفت:” در چند فصل اخیر روزهای خوبی را سپری نکرده ایم. فکر می‌کنم خیلی برتر از حریف بودیم و حالا می‌توانیم خود را برای بازی‌های بعدی آماده کنیم.”

او گفت:” نیمار هیچ چیزی به من نگفته ولی اگر به من باشد، همین حالا درهای بازگشت او را باز می‌کنم. نه فقط به خاطر رابطه ام با او بلکه به خاطر سبک بازی او. همواره نیمار را در تیمم جای می‌دهم.”

——————-

روزنامه شهروند: مراسم اختتامیه هفته موسیقی خراسان با حضور سیدمحمد مجتبی حسینی، معاون هنری وزارت ارشاد و فرزاد طالبی، مدیرکل دفتر موسیقی وزارت ارشاد به کار خود پایان داد
عثمان محمدپرست: در راه خدا موسیقی نواختم

او در ادامه افزود: در همین موسیقی شعرهایی از حافظ، سعدی و شعرای گرانقدر خوانده می‌شود و حتی شعرهایی در وصف پیامبر و امیرالمومنین با موسیقی جلا می‌گیرد.محمدپرست در بخش پایانی صحبت‌های خود گفت: در تمام زندگی‌ام به غیر از جناب مرادخانی کسی به من نگفت که دوتار بزن و گرچه من به خاطر دل خودم می‌زدم، اما توقع من خیلی بیشتر از اینها بود و از این بابت هم گله‌مند هستم، چرا که اگر مورد حمایت بیشتر قرار می‌گرفتم قطعا به جایگاه‌های بالاتری می‌رسیدم.

استاد عثمان محمدپرست، نوازنده پیشکسوت دوتار استان خراسان، در این مراسم ضمن قدردانی از اجرای چنین رویدادی در شهر تهران گفت: این‌که یک فرد تهرانی به مرز افغانستان بیاید تا هنر آن منطقه را به تهران بیاورد، قابل تقدیر است. به هر صورت گرچه در تمام این سال‌ها شنیده‌ام که عده‌ای می‌گویند موسیقی حرام است اما باید بگویم من سواد چندانی ندارم ولی در طول زندگی‌ام در راه خدا موسیقی نواختم و به وسیله همین موسیقی از قبل آن ۹۲۰ مدرسه ساخته شده است.

روزنامه شهروند: مراسم اختتامیه هفته موسیقی خراسان با حضور سیدمحمد مجتبی حسینی، معاون هنری وزارت ارشاد و فرزاد طالبی، مدیرکل دفتر موسیقی وزارت ارشاد به کار خود پایان داد. در این مراسم از مقام هنری استاد عثمان محمدپرست (خافی) نوازنده موسیقی مقامی خراسان قدردانی به عمل آمد.

برچسب‌ها, ,

پاسخ دهید