0

اخبار روز / اخبار ورزشی

رویای کاوانی برای سال‌های پایانی فوتبالش + نشست خبری شفر و قلعه نویی برگزار نمی‌شود – مجله خبری مهندسان

بهمن ۱۶, ۱۳۹۶ در ۳:۴۶ ب.ظ توسط

ایسنا: به نقل از اکیپ، ادینسون کاوانی چند سالی است که در پاری ‌سن‌ ژرمن بازی می‌کند. او بهترین گلزن تاریخ این باشگاه فرانسوی به شمار می‌آید و از محبوبیت بالایی برخوردار است
ایسنا: به نقل از اکیپ، ادینسون کاوانی چند سالی است که در پاری ‌سن‌ ژرمن بازی می‌کند. او بهترین گلزن تاریخ این باشگاه فرانسوی به شمار می‌آید و از محبوبیت بالایی برخوردار است.
این بازیکن اروگوئه‌ای، گفت‌: می‌خواهم در سال‌های پایانی فوتبال خود به کشورم اروگوئه برگردم. رویایم قهرمانی در لیبرتادورس با یک تیم اروگوئه‌ای است. بسیار زیبا است که در کشور خود و با بازیکنان که با تو پیوند فرهنگی دارند به میدان بروی. این برای من بسیار با ارزش است.

کاوانی با ۱۵۷ گل بهترین گلزن تاریخ باشگاه پاری ‌سن‌ ژرمن است. او در این باره، گفت‌: از این موفقیت بسیار خوشحالم و از آن لذت می‌برم. چنین افتخاری انگیزه و روحیه دو چندان به من می‌دهد. نهایت تلاش خود را به کار می‌گیریم تا بازیکنی تاثیر گذار و کلیدی برای پاری ‌سن‌ ژرمن باشم.

کاوانی از رویایی خود در سال‌های پایانی فوتبالیش سخن به میان آورد.

——————-
خبرگزاری فارس: دیدار تیم‌های استقلال و ذوب‌آهن فردا در ورزشگاه فولاد شهر برگزار می‌شود و مطابق برنامه همیشگی مربیان دو تیم باید روز قبل از بازی پاسخگوی خبرنگاران باشند
دیدار دو تیم فردا ساعت ۱۵ برگزار می‌شود.

خبرگزاری فارس: دیدار تیم‌های استقلال و ذوب‌آهن فردا در ورزشگاه فولاد شهر برگزار می‌شود و مطابق برنامه همیشگی مربیان دو تیم باید روز قبل از بازی پاسخگوی خبرنگاران باشند.
طبق برنامه تیم استقلال امروز با پروازی که ساعت ۱۹ انجام می‌شود راهی اصفهان خواهد شد و به همین دلیل شفر به نشست خبری نمی‌رسد. همچنین نشست خبری قلعه‌نویی نیز برگزار نخواهد شد.

برچسب‌ها, ,

پاسخ دهید