0

اخبار روز

طرح تشدید مجازات اسیدپاشی اعلام وصول شد + تمدید قرارداد چند بازیکن استقلال در امارات! – مجله خبری مهندسان

اسفند ۲۸, ۱۳۹۶ در ۹:۱۶ ق.ظ توسط

خبرگزاری ایسنا: طرح تشدید مجازات اسیدپاشی و حمایت از بزه دیدگان ناشی از آن اعلام وصول شد.

محمدعلی وکیلی عضو هیات رییسه مجلس در جلسه علنی امروز (یکشنبه) موارد اعلام وصولی را قرائت کرد
طرح استمهال پنج ساله مستخدمین رسمی موسسات و شرکت‌های دولتی و طرح شورای عالی استان‌ها با عنوان اصلاح ماده ۷۱ قانون مدیریت خدمات کشوری از دیگر موارد اعلام وصولی است.

خبرگزاری ایسنا: طرح تشدید مجازات اسیدپاشی و حمایت از بزه دیدگان ناشی از آن اعلام وصول شد.

بر این اساس، طرح اصلاح قانون تابعیت و طرح اصلاح قانون تعیین محدوده حوزه‌های انتخاباتی مجلس شورای اسلامی اعلام وصول شد.

محمدعلی وکیلی عضو هیات رییسه مجلس در جلسه علنی امروز (یکشنبه) موارد اعلام وصولی را قرائت کرد.

——————-

ورزش‌سه: مسئولان باشگاه استقلال در صدد هستند برای سال آینده تیم خوبی را ببندند و راهی مسابقات لیگ برتر کنند. به همین خاطر مدیرعامل باشگاه استقلال توضیحاتی را درباره نقل و انتقالات داده است

سیدرضا افتخاری در این خصوص گفته است: «در مورد نقل و انتقالات یک توضیح کلی می دهم و آن هم این است که ما برای فصل بعد استخوانبندی تیم را حفظ می کنیم و تنها نقط ضعف مان را ترمیم می کنیم. این تیم آنقدر خوب است که حفظ استخوانبندی اش برای فصل برای فصل بعد می تواند زمینه ساز قهرمانی شود.»

وی افزود: «یکسری از بازیکنان ما هستند که قراردادشان در پایان فصل تمام می شود و مورد نیاز هستند. من به زودی راهی امارات می شوم و همانجا مذاکرات مقدماتی را برای تمدید قرارداد با این بچه ها آغاز می کنم. تعداد معدودی هم بازیکن به جمع نفرات مان اضافه می کنیم که آن هم باید ابتدا شفر به ما لیست بدهد و بعد از اتمام فصل کار مذاکره را آغاز کنیم.»

ورزش‌سه: مسئولان باشگاه استقلال در صدد هستند برای سال آینده تیم خوبی را ببندند و راهی مسابقات لیگ برتر کنند. به همین خاطر مدیرعامل باشگاه استقلال توضیحاتی را درباره نقل و انتقالات داده است.

برچسب‌ها, , ,

پاسخ دهید