0

اخبار روز / اخبار ورزشی

پهلوان: با غیرت به مصاف الاهلی می‌رویم + رقیب ذوب‌آهن، صدرنشین امارات شد – مجله خبری مهندسان

بهمن ۲۲, ۱۳۹۶ در ۵:۱۳ ق.ظ توسط

ورزش سه: احسان پهلوان بعد از پیروزی تراکتورسازی مقابل گسترش فولاد عنوان کرد: به نظر من زحمت بازیکنان بود که چنین نمایشی داشتیم
هافبک تراکتورسازی همچنین درباره نمایش گسترش فولاد بیان کرد: گسترش فولاد نمایش خوبی داشت. آن‌ها مربی خوبی دارند و شرایطشان در چند وقت اخیر خوب شده بود؛ اما ما مقابل آن‌ها بهتر ظاهر شدیم.

پهلوان در ادامه درباره دیدار تراکتورسازی مقابل الاهلی در لیگ قهرمانان آسیا تصریح کرد: ما تلاشمان را می‌کنیم. این بازی غیر قابل پیش بینی است؛ اما تلاش می‌کنیم تا مقابل آن‌ها با یک بازی خوب و غیرتی با موفقیت بیرون بیاییم.

وی ادامه داد: به نظر من این که تا دقیقه ۹۰ تمام تلاشمان را می‌کنیم و بچه‌ها از جان و دل مایه می‌گذارند تا به خاطر هواداران به این تیم خدمت کنند، تاثیر گذار است. این که تماشاگران به ما غیرتی می‌گویند واقعا درست است و بازیکنان غیرتی بازی می‌کنند.

او درباره تماشاگران تراکتورسازی گفت: واقعا پرشور هستند. من در این دو ماه متوجه شدم که آن‌ها چقدر پرشور هستند.

ورزش سه: احسان پهلوان بعد از پیروزی تراکتورسازی مقابل گسترش فولاد عنوان کرد: به نظر من زحمت بازیکنان بود که چنین نمایشی داشتیم. گل اولی که دریافت کردیم مانند آب سردی بود. خدا را شکر بازیکنان صبوری کردند و توانستیم بازی‌مان را دیکته کنیم تا در دقیقه ۹۰ پیروز شویم.

——————-

ورزش سه: دیدارهای هفته شانزدهم لیگ فوتبال امارات امروز آغاز شد و الوحده در خانه حتا به میدان رفت.

این بازی که جدال یک تیم مدعی در مقابل یک حریف انتهای جدولی بود، به مراتب سخت تر از آنچه پیش بینی می شد دنبال شد و در نهایت الوحده توانست با یک گل حریف ۱۰ نفره خود را از پیش رو بردارد
همچنین این پیروزی الوحده را با روحیه ای خوب به رقابت های آسیایی فرستاد. الوحده که در گروه B با ذوب آهن ایران همگروه است، نخستین بازی خود در لیگ قهرمانان را در خانه لوکوموتیو تاشکند انجام می دهد.

این بازی که جدال یک تیم مدعی در مقابل یک حریف انتهای جدولی بود، به مراتب سخت تر از آنچه پیش بینی می شد دنبال شد و در نهایت الوحده توانست با یک گل حریف ۱۰ نفره خود را از پیش رو بردارد. تک گل الوحده در این بازی را سباستین تالیابو از روی نقطه پنالتی به ثمر رساند.

این نتیجه الوحده را ۳۶ امتیازی کرد و با یک بازی بیشتر از تیم العین، به صدر جدول رده بندی لیگ امارات رساند. حالا این تیم منتظر دیدار فردای العین مقابل الامارات است تا در صورت شکست العین، صدرنشینی موقت آنها به حالت قطعی تبدیل شود.

ورزش سه: دیدارهای هفته شانزدهم لیگ فوتبال امارات امروز آغاز شد و الوحده در خانه حتا به میدان رفت.

پاسخ دهید